Η Ειρήνη Χαλικιά είναι υποψήφια 6ης Δημοτικής Κοινότητας. Εργάζεται ως Ιδιωτική Υπάλληλος. ΑΜΕΑ με πολλαπλή σκλήρυνση. Έχει συμμετάσχει σε συλλόγους και κινήματα: Γονεϊκό Κίνημα, Κινήσεις Πολιτών, Πολιτιστικοί Σύλλογοι, και Σύλλογοι Στήριξης ΑΜΕΑ με σκλήρυνση κατά πλάκας (πολλαπλή σκλήρυνση).
![Χαλικιά Ειρήνη-Αγλαΐα](https://www.athinatora.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΧΑΛΚΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.jpg)
Χαλικιά Ειρήνη-Αγλαΐα
Ιδιωτική Υπάλληλος
Brief info
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
E-mail:
eirini.halikia@gmail.com